O Nas

Przychodnia Weterynaryjna KOZANOWSKA powstała w roku 2015.
Pasja, przyjaźń i zaangażowanie dwóch lekarek weterynarii dało początek miejscu ,w którym fachowa wiedza i doświadczenie zostały połączone z miłą i domową atmosferą. Dokładamy wszelkich starań by każda wizyta w przychodni była jak najbardziej komfortowa zarówno dla naszych małych pacjentów jak i ich właścicieli.
Troskliwe i pełne profesjonalizmu podejście do pacjenta,a także pełne zanagażowanie ze strony personelu pozwoliło nam stworzyć miejsce gdzie Państwa podopieczni mają zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie.

Aleksandra Bratkowska-Krupa
Lekarz weterynarii
Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Jej pasją jest szerokopojęta diagnostyka laboratoryjna, hematologia, cytologia, a także diagnostyka obrazowa(USG,RTG). Biorąc udział w licznych kursach i konferencjach naukowych stale poszerza swoją wiedzę. Interesując się behawiorystyką ,pomaga właścicelom w zrozumieniu zachowań ich pupili. Dokłada wszelkich strań ,aby każdy pacjent był otoczony troskliwą opieką medyczną.
Po pracy odpoczywa spędzając czas na górskich wycieczkach.
Prywatnie właścicielka adoptowanej suczki imieniem Fifi.
Katarzyna Bylica
Lekarz weterynarii
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Już podczas studiów uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach weterynaryjnych. W roku 2013 rozpoczęła studia specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów. Jej pasją są choroby wewnętrzne psów i kotów,a w szczególności kardiologia i dermatologia. Interesuje ją też szeroko pojęty behawioryzm zwierząt towarzyszących.
Jej podstawową zasadą w codziennej praktyce jest „Primum non nocere” (z łac. Po pierwsze nie szkodzić).
Uwielbia koty, prywatnie właścicielka adoptowanego rodzeństwa kociaków- Shivy i Shoguna oraz psiaka o imieniu Jojo.